03-575305903-5753059

נוף כרמים

הפרויקט


בשנת 2014 הסתיימה הבנייה של פרויקט מגורים חסר תקדים באיכותו ובהיקפו במזכרת בתיה. 96 יחידות דיור מעוצבות ומרווחות ב-11 בנייני בוטיק יוקרתיים בעלי אדריכלות ייחודית לבתים משותפים, כאשר כל דירה ניחנת בתכנון אדריכלי שונה ועיצוב ייחודי. 

פרויקט נוף כרמים הצליח ליצור אוירה משפחתית-כפרית עם איכות חיים גבוהה לדייריו. מתכנני נוף כרמים פעלו במסגרת עקרונות של שמירת איכות הסביבה לצד אסתטיקה, מרחב ומשפחתיות. 

הפרויקט מהווה הישג עיצובי בתכנון נבון, פנימי וחיצוני של הבתים. כלפי חוץ נשמר אופייה הכפרי של המושבה ואילו בתוך הבית, בהשראת האדריכלות הייחודית, התכנון המדורג והמרפסות הענקיות מתקבלת אווירת בית פרטי לכל משפחה בבניין. כל דירה בפרויקט מתפארת במפרט איכותי ומתקדם וכן במרפסות גדולות במיוחד של 30 מ"ר ומעלה.


המיקום

המיקום

האיכות הכפרית של מזכרת בתיה הופכת את המושבה הקסומה ליעד מבוקש במיוחד למגורים עבור ישראלים רבים המבקשים למשפחתם רמת חיים גבוהה באווירה פסטורלית אך בלי להתרחק יותר מדי ממרכז העניינים. הביקוש הרב גרם לעליית מחירים משמעותית בשנים האחרונות ומי שרכש דירה בפרויקט בשנת 2014 כבר נהנה מעלייה בערך הנכס בעקבות השקעה נבונה בפרויקט של חברת בר-און.

גלריה

צור קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תודה!
הפרטים התקבלו בהצלחה
נחזור אליכם בהקדם